AdobeStock_307619570_v8_compressed2

Buďte ve Vattě

Máte dost nudného finančního korporátu, který vám už dávno nenabízí to, co jste očekávali? Jsme tady pro všechny, kteří chtějí pomáhat lidem s financemi a chtějí to dělat lépe než dosud!

 

spoluprace-ruzova-500x500

Spolu-pracujeme

tym-500x500

Podporujeme Vaše podnikání

ohodnoceni-500x500

Vážíme si Vaší odbornosti

Proč s námi?

kmen-blue-150x150-png

Kmen je váš

Klientský kmen, který si u nás vybudujete, je jen a jen váš. Nemusíte se o něj s nikým dělit a nikdo vám ho nevezme.

naostro3

Naostro!

Nic neskrýváme. Jsme nazí jako naše postupy. Provize jsou u nás transparentní, žádné skryté marže centrály. Tak odhoďte stud a pojďte do toho naostro!

spoluprace-100x100-blue

1+1 může být 3

Systémově podporujeme B2B vztahy mezi poradci tak, aby vše bylo maximálně jednoduché, efektivní a služba maximálně profesionální.

handshake4

B2B na pohodu

Nebudete muset své cenné osobní B2B partnery, kteří vám poskytují tipy na obchod vyplácet bokem. Vše systémově vyřešíme, od stavu leadů pro obě strany, přes vyplácení provizí, až po řešení případných storen.

ikona-diplom3

NE kindermanagementu!

U nás pracují pouze zkušení poradci. Jednotkou úspěchu je kvalita práce, odbornost a spokojený klient. Vytváříme zázemí pro rodinné firmy, které si hýčkají své jméno.

trava-blue2

U nás je tráva zelenější

To od nás opravdu neuslyšíte. Něco máme zvládnuté na jedničku, něco stále zlepšujeme. V každém případě našim oborem žijeme a je to pro nás vášeň.

Pojďte do toho s námi.

Jaké nástroje budete mít k dispozici?

...pojďte se na to podívat!

 

Online evidence provizí, smluv, klientů, interní wiki  a mnoho dalšího

Vše přehledně na jednom místě. Klienti, spolupracovníci, smlouvy, provize, jak to máte rádi. Akvizice klienta je online, dokumentace k neživotnímu pojištění také a na zbytku usilovně pracujeme. 

Online evidence provizí

 

Analýzy životního i neživotního pojištění

Rozhodujte se na základě faktů nikoliv dojmů. Naše online analýzy pojistných podmínek životního i neživotního pojištění jsou vždy aktuální a srozumitelné jako semafor.

analyzy2-500x500

 

Modelace investičních nástrojů

Chcete si jen rychle porovnat výnosy účastnických fondů DPS nebo chcete modelovat investiční portfolio? Ať milujete čísla, či nikoliv, máme pro vás jednoduchý nástroj, kde své odpovědi získáte během pár vteřin.  2 000+ nástrojů by mělo stačit i velkým analytikům.

stul-500x500

 

Modelace hypotečních úvěrů

Vytvořte klientům na míru porovnání všech bankami nabízených hypotečních úvěrů, zohledněte klientovy různorodé příjmy, závazky a počítejte s metodickými odlišnostmi snadno a rychle.

hypoteka2-500x500-1

 

Modelace investičních cílů

Modelaci průběhu investic vám řekne každá hloupá kalkulačka, ale chtěli jste někdy klientovi zodpovědět otázku na jak dlouho mu prostředky opravdu vydrží dorovnávat dnes požadovaný standard ? Chtěli jste mít možnost klientovi dát sofistikovanější odpověď, než "Odkládej si  stejnou částku třicet let?"  Vše spočítat umíme, s valorizací či inflací také. Pardon, umíte, protože ve Vattě vám to zabere 30s.

cil-500x500

Z našeho blogu

Co je inflace a jaký má dopad na Vaše finance?

Co je inflace a jaký má dopad na Vaše finance?

1.9.2022 18:47:20 3 min read

Kontaktní formulář