Finance_v_bavlnce_v5

Finance v bavlnce

Dejte sbohem nudným finančním institucím a pojďte se k nám namlsat. Povedeme vaše finance tak, abyste si je omotali kolem prstu a začali využívat přínosů plánovaného řízení osobních financí.

Napište nám >

S čím vám pomůžeme?

Depositphotos_11143751_450x300

Investice

Investujte v souladu se svými hodnotami,  podpořte cíle a představy, po kterých toužíte.

Depositphotos_124535542_900x600

Vlastní bydlení

Pomůžeme vám s vlastním bydlením od financování po výběr nemovitosti. Řekneme co je důležité a vybereme ty nejlepší podmínky pro vás.

Depositphotos_206195056_450x300

Pojištění

Nástrahy života neovlivníme, ale ekonomickým dopadům nepříznivých situací umíme předcházet. Chtějte být v bavlnce!

Depositphotos_4685893_450x300

Podpora dětí

Pomůžeme připravit lepší startovací čáru do života pro vaše potomky. Budeme se podílet  na utváření jejich finanční gramotnosti a také předáme zkušenosti pro hladké mezigenerační předání majetku.

Depositphotos_288044470_900x600-B

Finanční vzdělávání

Chytrý člověk se ponaučí ze svých chyb, ale moudrý se ponaučí z chyb ostatních. To, co řešíte jednou v životě, to my s klienty řešíme denně a tyto zkušenosti a zejména znalosti Vám rádi postupně předáme.

Depositphotos_386466660_450x300

Důstojná penze

Spočítáme jak dlouho vám vydrží úspory. Naplánujeme vaší finanční rezervu na stáří, tak abyste využili maximum vč. vlivu inflace. Vytvoříme  strategii pro splnění vašich představ a cílů.

Pojďte do toho s Vattou

Proč s námi?

 

Získejte více času

Na to, co je pro vás důležité tím, že budete v životě dělat pouze správné finanční kroky a nebudete nikdy tápat v slepých uličkách.

Čas s rodinou

 

Budujeme vztahy, neprodáváme

Neprodáváme pojištění, ale řešíme ochranu toho, co je pro vás cenné. Neprodáváme vám hypotéku, ale pomáháme vám si pořídit dům. Neprodáváme investiční nástroje, ale pomáháme vám splnit si životní cíle. 

Partnerství

 

Finance v souvislostech

Finance řešíme v souvislostech. Na osobní schůzce vás vzděláme v pojišťovnictví, vysvětlíme investice a finanční trhy. Individuálním přístupem ke každému z vás, probereme priority ve financích. S námi se budete cítit jako ve vatě.

souvislost-500x500-b

 

Zkušení poradci

U nás pracují pouze zkušení poradci. Jednotkou úspěchu je kvalita práce, odbornost a spokojený klient. Vytváříme zázemí nejen pro rodinné, ale i dynamické firmy, které si hýčkají své jméno.

kvalita-500x500

 

Stavíme na hodnotách

Každý z nás má různé hodnoty – společenské, životní styl, výchova dětí. Nám záleží na tom, aby se naši poradci stali součástí vaší rodiny. Byli vzdělaní a dokázali společně s vámi zajistit vaší rodinu - příjmy a rizika, a finance řešili komplexně.

hodnoty-500x500

Kontaktní formulář